आ व २०७४/७५ को आन्तरिक आय ठेक्का बोलपत्र अाब्हानको सुचना संखुवासभा जिल्ला भित्रका साविक २४ नपा/गाविसका दोस्रो ब्याचसम्मको भूकम्प प्रभावित लाभग्राहीहरूको नामावली सुची आ.व. २०७३-७४ को निर्वाचन क्षेत्र नं १ तर्फको निर्वाचन क्षेत्र पूर्वाधार विशेष कार्यक्रम सुची आ.व २०७३/७४ मा सामाजिक सुरक्षा पाउने लाभग्राहीको सुची कर्मचारी विवरण आ.व. २०७३-७४ को निर्वाचन क्षेत्र नं २ तर्फको निर्वाचन क्षेत्र पूर्वाधार विशेष कार्यक्रम र निर्वाचन क्षेत्र विकास कार्यक्रमको सुची आगामी आ.व. २०७४/७५ को योजना तर्जुमा सम्बन्धि मार्गदर्शन र बजेट शिलिङ्ग वार्षिक समीक्षा गोष्ठी २०७३ को निचोड आ.व. २०७२/७३ को वार्षिक जिल्ला समीक्षा गोष्ठीमा प्रस्तुत भएका प्रस्तुति स्थानीय तह पुनर्संरचना प्राविधिक सहयोग समितिको कार्यशर्त र मापदण्ड LGCDP Focal person को छनोट प्रक्रिया स्थागित सम्बन्धि सूचना सामाजिक परिचालन सम्बन्धि ३ दिने तालिम जिविस हलमा सुरु जिविस वेभसाइट तालिम विकास साझेदार संस्थाहरुको विवरण आवधिक जिल्ला विकास योजनाका लागि प्राविधिक तथा आर्थिक प्रस्तावनाको TOR २४ औं जिल्ला विकास योजना आ.व. २०७३/०७४ LGCDP को तर्फबाट जिविस र न.पा करारमा नियुक्त हुने कार्यक्रम अधिकृत, सामाजिक विकास अधिकृत तथा इन्जिनियर पद सम्वन्धी विज्ञापन संखुवासभा जिल्लाको २४औं जिल्ला परिषद् बैंठकका लागि ईलाकास्तरीय योजना तर्जुमा गोष्ठिबाट सिफारिस भई आएका योजनाहरुको सूची Annual Road Asset Management Plan (ARAMP) 2015-16 पुर्व योजना तर्जुमा गोष्ठीमा भएका निर्णयहरु र अनुसूची ६ , ७ Invitation for bids(Upgrading of Chainpur-Bahrabise Road) आवधिक जिल्ला विकास योजना तर्जुमा सम्बन्धि परामर्श सेवाका लागि आशय पत्र आ.व. २०७२/७३ का लागि जिल्ला दररेट आ.व. २०७१/७२ को जिल्ला स्तरीय बार्षिक प्रगति समीक्षा निचोड आ.व. २०७०/७१ को MCPM नतिजा

कर्मचारीहरु



नाम पद टेलिफोन स्थायी ठेगाना विस्तृत हेर्न
भोजराज घिमिरे स्थानीय विकास अधिकारी ०२९५६०१४४, ९८५२०७८२२२ चम्पादेवी-३, अोखलढुङगाा विस्तृत हेर्नुहोस
राम शरण आचार्य जिल्ला इन्जिनियर ०२९५६००४५ विस्तृत हेर्नुहोस
सुबास चन्द्र कुइकेल कार्यक्रम अधिकृत ०२९५६०१४३ विस्तृत हेर्नुहोस
भोलामान गुरुङ कार्यकारी सचिव ०२९५६०२४६ संखुवासभा विस्तृत हेर्नुहोस
अर्जुन सापकोटा लेखा अधिकृत ९८५५०६५८९० भरतपुर-१२, चितवन विस्तृत हेर्नुहोस
जगदीश प्रसाद मण्डल इन्जिनियर ९७४२०१५५४३ बोरिया,सप्तरी विस्तृत हेर्नुहोस
अरविन्द कुमार यादव इन्जिनियर ९८६२९६५९८८ मानराजा -९ , सप्तरी विस्तृत हेर्नुहोस
मिलन चन्द्र भण्डारी ICT Volunteer ९८४९७७२३०० थप्रेक -१ , तनहुँ विस्तृत हेर्नुहोस
रुद्र बहादुर बुढाथोकी लेखापाल ९८४२१२६३७२ खानपा-२, संखुवासभा विस्तृत हेर्नुहोस
सोहन कुमार महासेठ सब-इन्जिनियर ९८५२०२४९१२ सिराहा नपा -२,सिराहा विस्तृत हेर्नुहोस
लोक बहादुर प्रोखरेल सब-इन्जिनियर ९८४२१५८६२४ वाना, संखुवासभा विस्तृत हेर्नुहोस
महेश गौतम नायव सुब्बा ९८५२०५१८५४ टंकीसुनवारी-३,मोरङ विस्तृत हेर्नुहोस
दावा भोटे ९७४२०१३१६२ हासपोसा -४, सुनसरी विस्तृत हेर्नुहोस
सरोज कुमार श्रेष्ठ लेखापाल ९८४२५१६५८४ धनकुटा नपा -४, धनकुटा विस्तृत हेर्नुहोस
उमा श्रेष्ठ लिम्बु नायव सुब्बा ९८४२१२१५१४ थेचम्बु - २, ताप्लेजुङ विस्तृत हेर्नुहोस
कमल बहादुर कार्की लेखा तथा प्रशासन सहायक ९८५२०५१७९५ केउरेनीपानी- भोजपुर विस्तृत हेर्नुहोस
राजेन्द्र कार्की खरिदार ९८५२०५१५४४ शनिश्चरे-५,मोरङ विस्तृत हेर्नुहोस
इन्द्र कुमार राई अ. सब- इन्जिनियर ९८६२०२९३१५ वाला,संखुवासभा विस्तृत हेर्नुहोस
गेचप लामा अ. सब- इन्जिनियर ९७४२०८०१२७ हटिया,संखुवासभा विस्तृत हेर्नुहोस
रबिन्द्र राई अ. सब- इन्जिनियर ९८४२१०७०१८ नुम, संखुवासभा विस्तृत हेर्नुहोस
प्रविन राई कम्प्युटर अपरेटर ९८६०८६५८४३ ताम्कु-८,संखुवासभा विस्तृत हेर्नुहोस
झमला रिजाल सामाजिक परिचालक ९८४२१०६६३१ वाना-५,संखुवासभा विस्तृत हेर्नुहोस
मोहन लाल श्रेष्ठ सवारी चालक ९८४२१५०७०७ केउरेनीपानी -३ ,भोजपुर विस्तृत हेर्नुहोस
नयन्द्र बहादुर राई कार्यालय सहयोगी ९८४२१२६४४२ बिराटनगर-३, मोरङ विस्तृत हेर्नुहोस
हुकुम सिंह राई कार्यालय सहयोगी ९८४२१०८१५९ विस्तृत हेर्नुहोस
सुरेन्द्र बिस्ट कार्यालय सहयोगी ९८६२०२९७७२ आङदीम-२, तेह्रथुम विस्तृत हेर्नुहोस
जनक बिक्रम कार्की कार्यालय सहयोगी ९८४२२९९३६५ खानपा-१०, संखुवासभा विस्तृत हेर्नुहोस
धन कुमारी राई कार्यालय सहयोगी ९८४२१२८६०० देउराली-७, भोजपुर विस्तृत हेर्नुहोस
उत्तर बहादुर राई कार्यालय सहयोगी विस्तृत हेर्नुहोस
नरेश राई कार्यालय सहयोगी विस्तृत हेर्नुहोस

Skip to toolbar